HAKKIMIZDA

Bİz Kİmİz ?

Zerrin Hoşgel | Graphic & Digital, reklamcılık sektöründe geçirilen uzun yıllar sonunda elde edinilen deneyimlerle 2014 yılında kurulan, yazılı, görsel, işitsel ve dijital mecralarda fikir ve iş üreten tecrübeli bir ekipten oluşan "tam hizmet" ajansıdır.

Ekibimiz, bizimle çalışmak isteyen firmaların yerli veya yabancı rakiplerini, dünyadaki örneklerini, temasta olduğu diğer sektörleri, mevcut müşteri profillerini ve yeni müşteri hedef kitlesini araştırarak hangi tür reklam yayınına ağırlık verilmesi gerektiği konusunda firmalarımıza destek hizmeti sunmaktadır.

Firmalarına bizimle yol haritası çizmeyi seçen müşterilerimize farklı açılardan bakılarak oluşturulmuş bir çok fikri ve en az maliyet ile azami fayda sağlamaları için gerekli seçenekleri sunarak reklamın firmaya vereceği katkıyı üst seviyeye çıkarırız.

Yeni bir marka yaratma, mevcut markayı sektörde konumlandırma ve kişilik kazandırma yolunda çözümler için sürekli çalışan ve bundan keyif alan bir ekibiz.

Uzun yıllar birlikte çalışabileceğimiz, satışları sürekli artan ve bilinirliği üst düzey markalar yaratmak tek hedefimizdir.

Fark yaratan bİr ekİp !